Vzkazy

 • Skvělá zpráva pro přátele bluegrassové kvality

  John Cowan přidává koncert v Praze! Protože jsou oba koncerty Johna Cowana a Darin&Brooke Aldridge Band (USA) v sobotu 17. 2. 2018 již zcela vyprodané, ale divácký zájem neustává, podařilo se vyjednat další koncert na pátek 16. 2. 2018 od 19,30 hod. v hotelu Pyramida v Praze 6. 

  Celý článek...  
 • Martina Trchová s Patrikem Henelem v Dobré trafice

  Přijměte srdečné pozvání do Dobré trafiky (Újezd 37, Praha1). V pátek 2. 2. 2018 od 20,00 hodin tam budou koncertovat Martina Trchová a Patrik Henel.

  Celý článek...  
 • Cédéčko s vůní kouře

  Ačkoliv ve chvíli, kdy tento článeček píši (polovina prosince), je CD s dlouhým, ale vše říkajícím názvem „Šedifky a Přeletky: Ze starých zpěvníků“, na světě teprve pár týdnů, ohlasy z různých míst jsou nejen četné, ale i velice příznivé, některé přímo nadšené.

  Celý článek...  
Dnes má svátek Drahoslav Zítra má svátek Vladislav

Ozvalo se nám již několik kamarádů ze zahraničí, kteří chtěli poslat peníze na naše bankovní konto na podporu 10 celosvětovéo potlachu, ae nemohli tak učinit, protože informace uvedené na trampských webových stránkách nebyly úplné.

Takže nyni uvádím plnou informaci
Jméno banky je : CHASE Consumer Banking
TX1-3408
2994 Horizon Rd.
Rockwall, TX 75032-2910
Telefon : 972-772-0516

Bankovní konto : 3390007713
Dále musíte uvést číslo SWIFT
SWIFT - CHASUS 33
Některá banka může ještě chtít další čislo a to je : BIC- XXX

Takže se omlouvám za neupnou informaci a vím, že to je trochu komplikované ale kdo nechce projít touto bankovní birokracii, tak může nechat udělat internacional certifikovaný šek ( Money order )
na jméno Fífy - Karel Fiferna
Nebo Farář - Petr Komarek.
Předem vám všem, kdo chcete finančně podpořit tu akci děkuji mým jménem a jménem osady Fort Adamson

Ahoj Farář

 

 

 

Foto týdne

 „Většina lidí

je tak šťastná,

jak šťastná

se rozhodla být.“

 

Abraham Lincoln

Jste náš host číslo

4884766

Melanž

 • Vltavotýnské vánoční aleluja

  Velice příjemným vánočním dárkem byl nesporně prosincový koncert kapely Sem-Tam v jejich domácím prostředí, v Music Clubu v Týně nad Vltavou.

  Celý článek...  
 • Vítr zavolal z brněnského Semilassa

  Volání větru, brněnské tradiční setkáváni trampských kapel je nazvané podle filmové písně oscarového skladatele Dimitri Tiomkina, kterou kdysi v šedesátých letech u nás proslavil sbor Mariňáci a český text k ní napsal Michal Michec Šebesta. Letos se konalo poosmé v plně obsazeném sále brněnského Semilassa v režii dr. Pavla Kopřivy z F.T. Records.

  Celý článek...  
 • Když je v Texasu vedro, skoro se nedá pracovat

  Další zpráva o přípravách na 10. celosvětový potlach i omylu Country rádia.

  Čas letí jak ten jelen, co je šípem střelen. Sice 10.listopad 2018 se mnohým bude zdát ještě daleko, ale vzhledem k tomu, že klimatické podmínky v Texasu nám dovolují pracovat jen v určitý čas, což jsou dva měsíce na jaře a dva měsíce na podzim, není zase tolik času nazbyt. V létě jsou zde úmorná vedra, ve kterých venku pracují jen ti nejstatečnější (ke kterým my už nepatříme) a i když máme většinou mírné zimy, tak ani v těch se moc pracovat nedá.

  Celý článek...  
 • Jak posílat příspěvky na potlach v Texasu

  Ozvalo se nám již několik kamarádů ze zahraničí, kteří chtěli poslat peníze na naše bankovní konto na podporu 10 celosvětovéo potlachu, ae nemohli tak učinit, protože informace uvedené na trampských webových stránkách nebyly úplné.

  Celý článek...

Tiráž

Music Open
hudební časopis nejen o muzice


Šéfredaktor:
Fedor Skotal
Redakce:
Hanka Hosnedlová,
Lilly Pavlak (Švýcarsko),
Jana Skotalová

Grafika a web: Jana Skotalová

Kontakt:
musicopen@email.cz